RETRO S.A. ul. Nowopogońska 98, 41-250 Czeladź
786-238-248
biuro@retrocegla.pl

Płytki z cegły dla Twojego wnętrza!

RETRO CEGŁA to kompleksowa oferta dla odbiorcy indywidualnego oraz dla firm, obiektów użyteczności publicznej. U nas kupisz, bez zbędnej straty czasu, wszystko czego potrzebujesz, aby płytki ceglane wyglądały rewelacyjnie. Grunt, klej, fuga oraz impregnat tworzą zestaw, który spowoduje, że Twoja ceglana ściana będzie cieszyć oko przez długi czas.

Płytki z cegły – stylowe wykończenie wnętrza

Płytki z cegły to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych ścian. Oryginalny design oraz ciekawa struktura powodują, że ich popularność stale rośnie, a grono zadowolonych klientów się powiększa. Poniżej przedstawiamy szczegóły produktu i udzielamy kilku przydatnych porad, które dzięki ceglanym płytkom odmienia każde wnętrze.

Czym są płytki z cegły?

Płytki z cegły są wykonywane z autentycznych starych cegieł. Wybierane są najlepsze egzemplarze, po czym są odpowiednio docinane, szlifowane i kształtowane. Cegły na ścianie są więc autentyczne. Wykonywanie ich z oryginalnych materiałów pozwala zachować niepowtarzalna struktura i faktur. Zaawansowany proces wykonywany przez profesjonalistów gwarantuje wysoką jakość. Dostępne są różne kształty, wielkości i kolory. Taki efekt uzyskuje się poprzez obróbkę konkretnych rodzajów 100-letnich cegieł.

Gdzie warto je używać?

Płytki z cegły mają szerokie zastosowanie, co czyni je świetnym materiałem wykończeniowym. Bardzo dobrze sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach zestawione z aluminium i kompozytami, a także w bardziej tradycyjnych gdzie króluje drewno. Wykonanie takiej mozaiki nie wymaga dużej powierzchnia, więc płytek ceglanych można również używać w małych mieszkaniach. Kolejnym, idealnym wręcz miejscem będą lofty. Uzupełnienie surowego wnętrza takimi płytkami nada pomieszczeniu nowe życie i ociepli wizerunek. Loft nic nie straci ze swojego uroku, a cegiełki na ścianie połączą nowoczesność ze starym duchem. Takie rozwiązanie można stosować we wszystkich pomieszczeniach w domu. W miejscach narażonych na wilgoć takich jak kuchnia czy łazienka — również, pamiętać trzeba jednak o ich zaimpregnowaniu.

Płytki ceglane dostępne są w różnych odcieniach oraz strukturach. Oprócz tradycyjnych ciemnoczerwonych dostępne są grafitowe czy jasnobeżowe. Naturalne i oryginalne kolory doskonale wkomponują się w każde nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze. Bardzo trafnym zastosowaniem płytek jest połączenie ich ze szkłem i drewnem, co daje niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Ciekawą inspiracją, która skusi niejednego projektanta, będzie wykonanie z ich pomocą ściany, na której znajduje się kominek.

Korzyści

Korzyści wynikających z zastosowania ceglanych płytek jest wiele. Materiał wykonany jest ekologicznie, jest trwały i łatwy w ewentualnej wymianie. Cechuje się też dużą łatwością podczas montażu, a ceny są przystępne.
Do głównych plusów zaliczyć można jeszcze :
  • wysoką jakość
  • łatwy montaż
  • uniwersalność zastosowania
  • oryginalność

RETRO S.A.

786-238-248 (obsługa klienta)
577-181-311 (obsługa klienta / aranżacje wnętrz)
787-656-756 (klienci hurtowi / zarządzanie)
biuro@retrocegla.pl
Godziny otwarcia:
Pon. – Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00

ul. Nowopogońska 98
41-250 Czeladź

NIP 6252473764
REGON 386306984
Kapitał zakładowy: 100 000 zł (opłacony w całości)
KRS: 0000845831

konto bankowe ING Bank Śląski:
96105013601000009031071120
FORMULARZ KONTAKTOWY